Ogłoszenia parafialne – 10 lipca 2022

15 niedziela zwykła.

W ciągu tygodnia Msze św. codziennie będą odprawiane o g. 18.00.

W środę przypada 13.dzień miesiąca. O g. 20.00 będzie odprawione nabożeństwo do MB Fatimskiej połączone z procesją wokół kościoła. Dziękujemy paniom z II Róży Różańcowej za deklaracje przystrojenia figury. Na stoliku przed ławkami jest wyłożona księga intencji modlitewnych. Prosimy o wpisywanie intencji na nabożeństwo fatimskie.

Trwają wakacje. Niech na trasach naszych wakacyjnych wędrówek nie zabraknie świątyń. W każdej z nich spotkamy Zbawiciela. Nasze zachowanie w czasie ich zwiedzania niech będzie nacechowane powagą i należną czcią dla Boga obecnego w Najświętszym Sakramencie.

W czasie wakacji nie zapominajmy o świętowaniu Dnia Pańskiego – niedzieli. To główny dzień w tygodniu celebracji Eucharystii, ponieważ jest to dzień Zmartwychwstania Pańskiego.

Trwa remont kościoła św. Wojciecha. Zostały już odkryte częściowo pierwotne warstwy polichromii elementów drewnianych i belek. W tym tygodniu Pani Konserwator zdecyduje o dalszym toku postępowania.

Dziękujemy za ofiary składane do koszyków. Przy koszykach na tacę są wystawione do bezpłatnego pobrania książeczki z rozważaniami różańcowymi.

• Mariusz Sidor – zamieszkały: Niemcza, ul. Królowej Jadwigi
  • Joanna Prokop – zamieszkała: Niemcza, ul. Królowej Jadwigi

Okres wygłaszanych zapowiedzi obejmuje trzy niedziele:

Zapowiedź I: 10 VII 2022 r.
Zapowiedź II: 17 VII 2022 r.
Zapowiedź III: 24 VII 2022 r.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych w/w osób, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.