Ogłoszenia parafialne – 10 września 2023

23. niedziela zwykła.

Porządek Mszy św. i nabożeństw w ciągu tygodnia: 

  • Msza św. codziennie o g. 18.00.
  • W środę o g. 20.00 nabożeństwo fatimskie z procesją wokół kościoła. Na stoliku przed ławkami wystawiona jest książka, do której można wpisywać intencje na nabożeństwo fatimskie. W związku z nabożeństwem w tym dniu nie będzie nowenny do MBNP.

W czwartek przypada liturgiczne święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Nie jest to święto obowiązkowe co do uczestniczenia we Mszy św. 

W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego. 

W piątek o g. 19.00 w salce katechetycznej spotkanie osób przygotowujących się do Bierzmowania. Na pierwsze spotkanie w tym roku szkolnym zapraszam młodzież z kl. VII i VIII SP, z pierwszych klas szkół ponadpodstawowych i osoby starsze, które jeszcze nie przyjęły Sakramentu Dojrzałości Chrześcijańskiej. 

Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach i skarbony przy stoliku z prasą. 

W sobotę, 16 IX, w Wambierzycach odbędzie się festiwal młodych Light for Life . Po szczegóły odsyłamy do strony internetowej festiwalu.

W dniach 6 – 8 X br. odbędzie się w Świdnicy XIII Ogólnopolski Kongres Małżeństw pt. „Pokój i wojna”. Zainteresowane małżeństwa odsyłamy do strony internetowej kongresu