Ogłoszenia parafialne – 11 lipca 2021

15. niedziela zwykła.

W dni powszednie Msza św.o g. 18.00. W środę Nowenna do MBNP, w piątek Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W środę, 13 lipca, nabożeństwo fatimskie o g. 20.00. Serdecznie dziękujemy dwóm rodzinom za ufundowanie kwiatów do przystojenia ołtarza i figury Matki Bożej. Dziękujemy również Paniom, które podczas nabożństwa będą niosły figurę. Na stoliku z przodu kościoła wystawiona jest księga do intencji na nabożeństwo fatimskie.

W piątek, 16 lipca, podczas nabożeństwa eucharystycznego będziemy wzywać wstawiennictwa św. Jana Pawła II.Intencje do tej modlitwy można składać do szkatuły ustawionej przy relikwiach Świętego.

W tym roku, 25 lipca, z inicjatywy papieża Franciszka, po raz pierwszy będziemy obchodzić Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych.W zwiaku z powyższym, poświęcenie pojazdów będzie miało miejsce w najbliższą niedzielę, 18 lipca, na początku Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa. Poświęcenie pojazdów będzie miało miejsce po każdej Mszy św. (g. 8.00, 11.00 i 18.00). W czasie poświęcenia będziemy zbierać datki na cele misyjne (zakup środków transportu), zgodnie z hasłem „1 grosz za 1 kilometr”.

Dziękujemy dobrodziejom parafii za wyplewienie trawy wokół koscioła,  systematyczne podlewanie kwiatów przy krzyżu misyjnym i na ołtarzu, naprawę oświetlenia przy relikwiach św. Jana Pawła II.

Jesteśmy wdzięczni za wrażliwość parafian wyrażoną w ofiarach na tacę składanych do koszyków przy bocznych ołtarzach.

Zapowiedzi przedślubne (11–25.07 2021 r.)

• Karol Józef Zalewski – zam. w Niemczy, obecnie w Krzeptowie
• Alicja Antoszewska – zam. w Krzeptowie

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych w/w osób, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.