Ogłoszenia parafialne – 11 września 2022

24. niedziela zwykła.

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania pod hasłem „Ja jestem drogą, prawdą i życiem (J 14, 6)”. Trwajmy w tym tygodniu na modlitwie w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.

Dzisiaj w Wambierzycach odbywają się Dożynki Diecezjalne. Dziękujemy proboszczowi i mieszkańcom Gilowa za wystawienie delegacji i reprezentowanie naszego dekanatu na dożynkach.

Jutro, o g. 18.30, w kościele odbędzie się próba liderów i przedstawicieli wspólnot działających w naszej parafii. W niedziele, 18 IX, podczas Mszy św. o g. 11.00, będzie miało miejsce uroczyste rozpoczęcie działalności parafialnej w nowym roku szkolnym.

We wtorek przypada dzień fatimski. Nabożeństwo z procesją o g. 20.00. Dziękujemy Paniom z Róży Różańcowej za przybranie figury Matki Bożej i deklarację niesienia podczas procesji. Na stoliku przed ławkami wyłożona jest księga do wpisania intencji na nabożeństwo fatimskie.

We wtorek i czwartek w kościele o g. 18.30 odbędą się próby przed Bierzmowaniem. Zapraszam na próbę wtorkową rodziców z dziećmi.

W tym tygodniu, w środę, przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

Bóg zapłać za ofiary składane do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach na potrzeby wspólnoty parafialnej.

Diecezja Świdnicka zaprasza 17 września br. na festiwal młodych Light for Life.