Ogłoszenia parafialne – 12 listopada 2023

32. niedziela zwykła. Dziś przeżywamy dzień solidarności z mieszkańcami Bliskiego Wschodu. Możemy materialnie wesprzeć dzieło pomocy w akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie wrzucając datki pieniężne do puszki na stoliku przed ławkami. Obok puszki są wyłożone do pobrania ulotki przybliżające sytuację mieszkańców tamtego rejonu.

Porządek nabożeństw (g.17.30) i (po nabożeństwie) Mszy św. wypominkowych:

  • w poniedziałek, 13 listopada – Przemysłowa, Podmiejska, Królowej Jadwigi, Ratuszowa, Rycerska, pl. Mieszka I, Piastowska, Słowiańska, Batalionów Chłopskich, Kolejowa, Boczna, Gumin, Jasinek, Osiedle Podmiejskie, Stary Plac, Wrocławska.
  • we wtorek, 14 listopada –  Lipowa, Folwarczna, Spółdzielcza, Dębowa, wypominki z Róż Różańcowych.
  • w środę, 15 listopada – pozostałe wypominki (bez adresu, dostarczone po wyznaczonym czasie modlitwy, wrzucone do skarbony obok stolika z prasą i inne).

Bóg zapłać za ofiary złożone wraz z kartkami wypominkowymi!

W czwartek i sobotę Msza św. o g. 18.00, w piątek o g. 8.00.

W minionym tygodniu odbyło się zebranie założycielskie Rady Parafialnej. Bardzo serdecznie dziękujemy za podjęcie cennej inicjatywy kształtującej dobro naszej wspólnoty parafialnej.  

Dziękujemy za ofiarność w postaci składek z przeznaczeniem na potrzeby parafii umieszczonych w koszykach koło bocznych ołtarzy i skarbonie przy stoliku z prasą. 

Zachęcamy do udziału w rekolekcjach diecezjalnych w Świebodzicach w dniach 23-26 XI br. Rekolekcje podzielone są na dni przeznaczone dla poszczególnych grup i stanów. W sobotę 25 XI do Świebodzic zaproszona jest młodzież, a w niedzielę 26 XI również do Świebodzic zaproszeni są dorośli. Warto skorzystać z tej formy pogłębienia duchowości chrześcijańskiej. Program i formularz zapisów umieszczony jest na stronie diecezjalnej.