Ogłoszenia parafialne – 12 lutego 2023

6. niedziela zwykła. 

Zgodnie z sugestią abp. Stanisława Gądeckiego, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, bp Marek Mendyk, Biskup Świdnicki, podjął decyzję, że niedziela 12 II br. będzie w diecezji świdnickiej dniem modlitwy oraz pomocy materialnej dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. W czasie Mszy św. zaznaczyliśmy modlitwę przez dodanie stosownego wezwania. Po Mszy św. zapraszamy do złożenia datków finansowych do puszki wystawionej na stoliku przed ławkami dla ofiar tej katastrofy.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

  • w poniedziałek, wtorek i sobotę Msza św. o g. 18.00;
  • od środy do piątku Msza św. o g. 8.00.

 Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałek, wtorek i sobotę od g. 17.00.

Spotkanie podsumowujące dzisiejsze wydarzenie parafialne odbędzie się w sobotę o g. 16.00 w salce katechetycznej.

W niedzielę 19 lutego br. rozpocznie się 56. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu pod hasłem „Ku trzeźwości z Kościołem”. Trwać będzie do soboty 25 lutego jako duchowe przygotowanie do owocnego przeżycia Wielkiego Postu.

W naszym dekanacie rozpoczną się nauki przedślubne od soboty przed Wielkim Postem. Nauki będą się odbywać w soboty o g. 16.00 i w niedziele o g. 17.00 w domu katechetycznym w Piławie G. Początek kursu w sobotę 25 II o g. 17.00 Mszą św. w kościele parafialnym w Piławie G. Po Mszy św. będzie miało miejsce pierwsze spotkanie.

Bóg zapłać za składki na tacę do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach.