Ogłoszenia parafialne – 13-20 sierpnia 2023

19 niedziela zwykła. 

Dzisiaj o g. 20.00 nabożeństwo fatimskie. Na stoliku przed ławkami wyłożona jest księga intencji na nabożeństwo. Proszę o wpisanie swoich intencji.

Dziękujemy Pani, która chciała pozostać anonimowa, za przyozdobienie kwiatami figury Matki Bożej.

W dni powszednie Msze św. będą odprawiane o g. 18.00.

Okazja do spowiedzi św. 15 minut przed Mszą św. wieczorną.

We wtorek, 15 sierpnia, w uroczystość Wniebowzięcia NMP będzie obowiązywał porządek niedzielny, gdyż jest to uroczystość obowiązkowa pod względem uczestniczenia we Mszy św. W tym dniu poświęcenie wianków z kwiatów i ziół odbędzie się po każdej Mszy św. Taca z uroczystości będzie przeznaczona na budowę i rozbudowę nowych kościołów w diecezji świdnickiej. Taca dzisiejsza jest przeznaczona na Seminarium Duchowne.

W najbliższy czwartek po Mszy św. w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z o. Franciszkiem – misjonarzem z Brazylii. Koledzy i koleżanki z klasy przygotują na spotkanie ciasto, herbatę i kawę. Serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy za ofiary składane w ramach tacy niedzielnej do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach i skarbony przy stoliku z czasopismami religijnymi.

Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski o pomoc dla Słowenii