Ogłoszenia parafialne – 14 kwietnia 2024

3 niedziela wielkanocna.

Od dzisiaj przeżywamy XVI Tydzień Biblijny pod hasłem: „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. W ramach Narodowego Czytania Pisma Świętego sięgamy do księgi Dziejów Apostolskich, gdyż w jej świetle można dostrzec wszystkie czynniki rodzące i umacniające zbawczą Komunię, jaką jest Kościół.

Trwa okres wielkanocny. Kościół przypomina nam, że jest to stosowny czas na odbycie spowiedzi św. i przyjęcie Komunii wielkanocnej.

W ciągu tygodnia Msza św. o g. 18.00. 

W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki na kolejny odcinek filmu o Jezusie z Nazaretu.

W piątek o g. 19.00 spotkanie w salce członków PZK i wszystkich chcących pomóc w dziele odnowy parafii.

Dziękujemy osobom, które zaangażowały się w rozbiórkę Ciemnicy i Grobu Pańskiego.

Przy wyjściu z kościoła członkowie Rady Parafialnej sprzedają ciasto. Dochód będzie przeznaczony na cele parafialne. Składamy serdeczne podziękowanie paniom, które zaoferowały swoja pomoc w upieczeniu i przyniesieniu ciast.

Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom wspomagającym parafię przez datki składane do skarbonek umieszczonych w kościele.