Ogłoszenia parafialne – 14 listopada 2021

33. niedziela zwykła.

Dzisiejsza niedziela jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Wspomóżmy ludność Libanu modlitwą i ofiarami finansowymi do specjalnie przygotowanej puszki. Na stronie internetowej parafii jest umieszczony baner (LINK) promujący dzisiejszą akcję pomocy ze wskazaniem innej formy przesłania pomocy finansowej.

Porządek Mszy św.:

• W dni powszednie Msze św. o g. 18.00
  • W środę nabożeństwo do MBNP
  • W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego
  • 16. (wtorek) – modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II
  • 19. (piątek) w czasie nabożeństwa eucharystycznego litania do św. Józefa Obl.

Za tydzień Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata. Będzie to niedziela kończąca rok liturgiczny. Podziękujmy Panu Bogu w osobistej modlitwie za wszystkie łaski i odpusty uzyskane w tym roku.

Bóg zapłać za ofiary składane do koszyków przy bocznych ołtarzach wspomagające funkcjonowanie parafii.

W związku z rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa Sars-Cov 2 przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk.

Rozpoczął się Synod Kościoła na etapie diecezjalnym. Z naszej parafii zostało wytypowanych do pracy synodalnej dwóch koordynatorów.