Ogłoszenia parafialne – 16 sierpnia 2020

Porządek Mszy Św.

• Msza św. codziennie o g. 18.00;
  • W środę przed Mszą św. nowenna do MBNP;
  • W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

Inne ogłoszenia

W poniedziałek w Pieszycach nastąpi otwarcie Domu Samotnej Matki „Promyk” przy ul. Nadbrzeżnej 4. Dopiero teraz, po otwarciu Domu, będziemy mogli zawieźć dary zbierane podczas Bożego Narodzenia jako pomoc samotnym matkom i dzieciom. Serdecznie dziękujemy ofiarodawcom.

W sobotę po Mszy św., w święto NMP Królowej, odnowimy akt poświęcenia Niepokalanemu Sercu Maryi.

We wtorek, środę i czwartek w godzinach 16.00 – 17.00 i w tych samych dniach po Mszy św. wieczornej (g.18.30) w salce katechetycznej odbywać się będą rozmowy z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.

Dziękujemy motocyklistom za niesienie figury Matki Bożej w dniu fatimskim. Jesteśmy wdzięczni za przyozdobienie figury Matki Bożej i ołtarza kwiatami.

Dziękujemy za ofiary składane na utrzymanie parafii.

Na stoliku przed ławkami umieszczony jest koszyk na finansową pomoc poszkodowanym mieszkańcom Bejrutu. Ofiary zostaną przekazane przez Caritas Polska.

Zapowiedzi przedślubne – 16 – 30 sierpnia

• Bartłomiej Arkadiusz Choiński – zam. w Niemczy
  • Katarzyna Złydaszyk – zam. w Lubomierzu k. Limanowej

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych w/w osób, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.