Ogłoszenia parafialne – 16 stycznia 2022

2. niedziela zwykła.

Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Kościół katolicki zachowuje mocno w sercu modlitwę swego założyciela zanoszona do Ojca w przeddzień męki „aby wszyscy byli jedno” i dlatego gorliwie wzywa wiernych, aby wytrwale modlili się o jedność chrześcijan.

W ciągu tygodnia Msze św. odprawiane są o g. 18.00. 15 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

W niedzielę, 23 stycznia, na Mszy św. o g. 11.00 wystąpi z repertuarem kolędowym zespół Grodzianie. Koncert kolęd rozpocznie się 10 minut przed Mszą św. Prosimy również o rezerwacje czasu 15 minut po Mszy św.

Z okazji zbliżających się  Dni Babci i Dziadka składamy najserdeczniejsze życzenia naszym seniorom.

Serdecznie dziękujemy za ofiary składane do koszyków jako pomoc w utrzymaniu kościoła parafialnego. Dziękujemy dodatkowym ofiarodawcom za wpłaty na ubezpieczenie budynków kościelnych.