Ogłoszenia parafialne – 17 stycznia 2021

2. niedziela zwykła. Dzisiaj w Kościele Katolickim obchodzimy Dzień Judaizmu.

Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Kościół katolicki zachowuje mocno w sercu modlitwę swego założyciela zanoszona do Ojca w przeddzień męki „aby wszyscy byli jedno” i dlatego gorliwie wzywa wiernych, aby wytrwale modlili się o jedność chrześcijan. Udziela się odpustu zupełnego wiernemu, który będzie uczestniczyć w kilku nabożeństwach w Tygodniu modlitw o jedność chrześcijan i weźmie udział w zakończeniu tego tygodnia. Kto chciałby włączyć w obchody Tygodnia Ekumenicznego, proszony jest o zapoznanie z programem diecezjalnym umieszczonym na stronie internetowej Diecezji Świdnickiej (zobacz).

W tym tygodniu zapraszamy na Msze św. kolędowe mieszkańców rejonów naszej parafii: 

  • poniedziałek, 18 I ul. Bolesława Chrobrego;
  • wtorek, 19 I Osiedle Słoneczne, ul. Słoneczna, Południowa, pl. Ogrodowy, ul. Kilińskiego, Jasna i Dolna;
  • środa, 20 I ul. Azaliowa, Szczytowa, Kościuszki, Ogrodowa, Kwiatowa.

Bóg zapłać za ofiary składane z racji Mszy św. kolędowych.

Apel Biskupa Świdnickiego z związku z „Dniem solidarności z Chorwacją”

Z okazji zbliżających się  Dni Babci i Dziadka składamy najserdeczniejsze życzenia naszym seniorom.

Serdecznie dziękujemy za ofiary składane do koszyków przy bocznych ołtarzach będące pomocą w utrzymaniu kościoła parafialnego.