Ogłoszenia parafialne – 18 czerwca 2023

11. niedziela zwykła. Nabożeństwo czerwcowe do NSPJ o g. 17.30.

Dzisiaj o g. 11.00 na Mszy św. składamy dziękczynienie Panu Bogu za kończący się rok szkolny. Przy okazji dziękujemy również wszystkim osobom i wspólnotom za włączenie się duszpasterstwo parafii. Jesteśmy otwarci na każdą osobę, która ma chęci i pomysł ożywienia życia parafialnego.

W powszednie dni Msza św. o g. 18.00, za wyjątkiem środy i czwartku. W te dni będzie odprawiona Msza św. o g. 8.00. Nabożeństwo czerwcowe po Mszy św.. W środę i czwartek po Mszy odmówimy litanię do NSPJ bez wystawienia Najświętszego Sakramentu.

Czas wakacji jest dobrym okresem w życiu człowieka na pogłębioną refleksję. Jest to sposobny czas uwielbienia Boga poprzez dzieła przyrody i wypoczynku. Życzę drogim parafianom, aby wakacje były dobrze przeżyte i łączyły się z miłymi wspomnieniami.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach tacy niedzielnej do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach i skarbony przy stoliku z prasą.

Trwają zapisy na pielgrzymkę do Krzeszowa w sobotę 1 lipca. Informacje i opłata u osoby dyżurującej przy wyjściu z kościoła. Zachęcam serdecznie do pielgrzymki. Jest to okazja do podziękowań i polecenia się orędownictwu Matki Bożej i św. Józefa.