Ogłoszenia parafialne – 19 listopada 2023

33. niedziela zwykła. Dzisiejsza niedziela jest dniem modlitwy i solidarności z ubogimi.

W ubiegłą niedziele z okazji Dnia Solidarności z Kościołem w Potrzebie  zebraliśmy 1032 zł. Serdeczne Bóg zapłać za wrażliwość serca.

Porządek Mszy św.

• W dni powszednie Msze św. o g. 18.00
  • W środę nabożeństwo do MBNP
  • W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

We wtorek o g. 18.30 w salce katechetycznej spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W środę zakończyliśmy modlitwę wspominkowa w parafii. W ostatnim dniu zostały odczytane i obmodlone dusze zmarłych wypisane na kartkach wypominkowych dostarczonych po wyznaczonym terminie, bez adresu, złożone do skarbony przy stoliku z prasą, zebrane na cmentarzu 1 listopada, zawieruszone w tacy niedzielnej i wszystkie inne. Bóg zapłać za ofiary.

Za tydzień Uroczystość Jezusa Króla Wszechświata. Będzie to niedziela kończąca rok liturgiczny. Podziękujmy Panu Bogu w osobistej modlitwie za wszystkie łaski i odpusty uzyskane w tym roku.

Bóg zapłać za ofiary wspomagające funkcjonowanie parafii składane do koszyków przy bocznych ołtarzach i skarbony przy stoliku z prasą.

W tym tygodniu rozpoczynają się rekolekcje diecezjalne. Chętnych odsyłamy do strony diecezjalnej.