Ogłoszenia parafialne – 2 czerwca 2024

9. niedziela zwykła. Nabożeństwo czerwcowe o g. 17.30.

Pierwsza niedziela czerwca jest obchodzona jako Dzień Dziękczynienia. W tym dniu zbieramy do puszki na stoliku przed ławkami datki na Świątynię Opatrzności Bożej.

Składamy serdeczne podziękowanie wiernym za zaangażowanie w przygotowanie i przebieg procesji Bożego Ciała. Dziękujemy rodzinie, która dostarczyła zielone gałęzie do przystrojenia ołtarzy, rodzicom dzieci komunijnych i rocznicowych za przygotowanie I i III ołtarza, strażakom za II ołtarz i pomoc w procesji, Paniom z Róż Różańcowych za IV ołtarz i uczestniczenie w procesji z zapalonymi świeczkami, dzieciom za sypanie kwiatów, panom za niesienie krzyża i chorągwi, służbie liturgicznej, członkom Odnowy Parafii za przygotowanie gestu dzielenia chlebem i wszystkim, którzy mieli udział w przebiegu procesji. Doceniamy wkład rady Parafialnej zorganizowania działań organizacyjnych i związanych z oprawą liturgiczną uroczystości Bożego Ciała. Cieszymy się, ze nasi wierni parafianie i goście przybyli licznie na procesję i byli zaangażowani w śpiew i modlitwy.

We wtorek o g. 16.00 zapraszamy dzieci rocznicowe z rodzicami na próbę.

W ciągu tygodnia Msze św. odprawiane są o g. 18.00. Po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe.

W czwartek o g. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu połączona z nabożeństwem czerwcowym i procesją eucharystyczną.

W piątek rano odwiedziny chorych. Od g. 16.00 spowiedź. Na spowiedź zapraszam w tym czasie również dzieci rocznicowe. Po Mszy św. w kościele odbędzie się spotkanie Odnowy Parafii.

W piątek będziemy obchodzić uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu, z racji uroczystości, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych. 

W najbliższą niedzielę o g. 11.00 dzieci będą obchodzić Rocznicę Pierwszej Komunii św. Dziękujemy Zespołowi Muzycznemu za inicjatywę oprawy muzycznej Liturgii Rocznicowej.

W niedzielę, 9 VI, zapraszamy do kupna ciasta. Już dziś jesteśmy wdzięczni osobom, które zadeklarowały wypieki. 

Dziękujemy za ofiary składane do skarbonek.