Ogłoszenia parafialne – 2 października 2022

27. niedziela zwykła. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Nabożeństwo różańcowe o g. 17.00.

Serdeczne Bóg zapłać za wszelką pomoc przy organizacji i obsłudze wizytacji pasterskiej w ubiegłą niedzielę oraz za przybycie na spotkania specjalne na cmentarzu i w salce katechetycznej. Dziękujemy rodzicom młodzieży, która przystąpiła do bierzmowania za dekorację świątyni i ofiarę złożona na remont kościoła św. Wojciecha.

Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych. W parafii różaniec jest odprawiany codziennie o g. 17.30. Msza św. o g. 18.00. W niedziele nabożeństwo różańcowe o g. 17.00.

We wtorek po Mszy św. (g. 18.30) w salce katechetycznej spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W środę o g. 18.30 w kościele spotkanie z rodzicami dzieci z kl. VI, VII, VIIISP, które w tym roku rozpoczną kurs przygotowujący do bierzmowania.

W piątek przypada wspomnienie NMP Różańcowej. W tym dniu członkowie Żywego Różańca mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Z okazji wspomnienia Matki Bożej Różańcowej w czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym. Proszę rodziców o zakupienie dzieciom różańców.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. od g. 16.00.

Bóg zapłać za niedzielną ofiarę złożoną do koszyków przy bocznych ołtarzach.