Ogłoszenia parafialne – 20 lutego 2022

7. niedziela zwykła. 

W ciągu tygodnia Msze św. są odprawiane o g. 18.00. 15 minut przed Mszą św. okazja do spowiedzi.

W tym tygodniu w poniedziałek zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych na spotkanie o g. 18.30 w kościele. W piątek przygotowanie do Bierzmowania o g. 16.00 dla klas VIII SP, o g. 19.00 dla młodzieży starszej.

Bóg zapłać za składki w ramach tacy umieszczane w koszykach przy bocznych ołtarzach.

W czasie gwałtownych wiatrów z kościoła spadło wiele dachówek. Dziękujemy p. Piotrowi za uzupełnienie i bieżące naprawy. Gruntowny przegląd dachu w kościele parafialnym i na cmentarzu nastąpi, jak się ociepli i ustabilizuje pogoda.

Zapowiedzi przedślubne (20. 02 – 6.03.2022 r.)

  • Kamil Marek Majewski – zam. w Niemczy
  • Aleksandra Maria Świstak – zam. w Piławie G.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych w/w osób, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.