Ogłoszenia parafialne – 21 marca 2021

5. niedziela Wielkiego Postu.

Gorzkie Żale dzisiaj (21.03.2021) o g. 17.00.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

• We wszystkie dni tygodnia Msza św. o g. 18.00. Po każdej Mszy św. modlimy się o ustanie epidemii koronawirusa.
  • W środę, przed Mszą św., nowenna do MBNP.
  • W piątek Droga Krzyżowa o g. 17.30.

W dni powszednie okazja do spowiedzi św. 15 minut przed Mszą św.

We wtorek po Mszy św. (g. 18.30) zapraszam rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie. Ze względów sanitarnych spotkanie odbędzie się w kościele.

W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu tradycyjnie niektóre osoby podejmują modlitwę dziewięciomiesięczną w intencji zagrożonego dziecka w łonie matki, znanego Panu Bogu. Deklarację można pobrać ze stolika z prasą i złożyć w dniu uroczystości.

Uroczystość Zwiastowania Pańskiego wiąże się w naszej diecezji z rocznicą (w tym roku 17.) ustanowienia diecezji świdnickiej, sakry biskupiej oraz ingresu I Biskupa Świdnickiego Ignacego Deca do katedry świdnickiej. Otoczmy modlitewną troską wspólnotę diecezjalną i Biskupa Seniora.

Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach niedzielnej tacy do koszyków przy bocznych ołtarzach.

Najnowszy numer Gościa Niedzielnego poświęcony jest św. Józefowi, Oblubieńcowi NMP.