Ogłoszenia parafialne – 23 czerwca 2024

12. niedziela zwykła. Na Sumie uroczyste podziękowanie za rok duszpasterski od września ubiegłego roku do czerwca roku bieżącego. Nabożeństwo czerwcowe o g. 17.30.

W dni powszednie Msza św. jest odprawiana o g. 18.00.  Po Mszy św. do końca czerwca odmawiamy litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Uroczystości przypadające w najbliższe dni:

  • w poniedziałek uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela;
  • w sobotę uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. o g. 18.00 będzie odprawiona z uroczystości świętych Apostołów. W tym dniu, jak i dniu poprzedzającym (wigilia) do koszyków zbieramy datki na Świętopietrze.

Kancelaria parafialna będzie czynna po Mszy św. wieczornej.

Wszystkim rozpoczynającym sezon wakacyjny i urlopowy życzymy udanego wypoczynku, regeneracji sił i szczęśliwego powrotu do domu. Pamiętajmy o niedzielnej i świątecznej Mszy św., gdziekolwiek się znajdziemy.

Dziękujemy za ofiary składane do skarbonek w ramach tacy niedzielnej.