Ogłoszenia parafialne – 25 lutego 2024

2 niedziela Wielkiego Postu. O g. 17.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Dzisiejsza niedziela „Ad gentes” jest przeżywana jako dzień modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. Na stoliku przed ławkami wystawiona jest puszka na datki wspomagające dzieła misyjne.

Za tydzień w parafii rozpoczną się  rekolekcje wielkopostne. Prowadzącym będzie o. Michał Serwiński ze Zgromadzenia Księży Klaretynów.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

  • w poniedziałek, piątek i sobotę Msza św. o g. 18.00,
  • we wtorek, środę i czwartek o g. 7.00, 
  • w piątek o g. 17.30 Droga Krzyżowa.

W poniedziałek po Mszy św. i we wtorek o g. 16.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie formacyjne z ks. Stanisławem Zającem. Serdecznie zapraszamy!

W czwartek o g. 18.00 będzie miała miejsce projekcja dwóch następnych odcinków filmu ewangelizacyjnego o Jezusie. Po filmie rozmowa. Dziękujemy za obecność na pierwszym odcinku i zapraszamy na następne spotkania.

Spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych w czwartek 7 marca po Mszy św.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Rano odwiedziny chorych. Od g. 16.30 okazja do spowiedzi św.

W sobotę o g. 17.00 różaniec i medytacja z racji I soboty miesiąca. Korzystajmy z praktyki I sobót miesiąca w intencji wynagradzającej Sercu Maryi, zgodnie z prośbą, która Matka Boża przekazała s. Łucji.