Ogłoszenia parafialne – 26 marca 2023

5. niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o g. 17.00.

Dziękujemy za poprowadzenie rekolekcji wielkopostnych ks. Mieczysławowi oraz wiernym za przybycie i uczestniczenie. Dzięki tym świętym ćwiczeniom duchowym jesteśmy lepiej przygotowani na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Osoby, które z różnych powodów nie mogły odprawić rekolekcji zachęcam do skorzystania z konferencji radiowych lub w innych mediach.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

• W poniedziałek i wtorek o g. 8.00, w pozostałe dni tygodnia o g. 18.00.
  • W piątek Droga Krzyżowa o g. 17.30.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od g. 16.30.

W sobotę rano odwiedziny chorych. O g. 17.00 różaniec pierwszosobotni.

Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. Jest to również dzień upamiętniający  rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Po każdej Mszy św. odmówimy litanię do św. Jana Pawła II.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach niedzielnej tacy do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach.

Specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony znakom Męki Pańskiej.

Na stoliku przed ławkami można dokonać zakupu pamiątkowych książek o św. Janie Pawle II w cenie 5 zł. W zakrystii są do nabycia paschaliki Caritas w cenie 10 zł.

W piątek, 31 III, w parafii Łagiewniki będzie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.