Ogłoszenia parafialne – 27 lipca 2025
17 niedziela zwykła.
Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia: od poniedziałku do czwartku Msza św. o g. 7.00, w piątek i sobotę o g. 18.00.
W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Rano odwiedziny chorych. Spowiedź św. od g. 17.00.
W piątek wyruszy Piesza Pielgrzymka ze Świdnicy do Częstochowy. Będziemy towarzyszyć modlitwami pielgrzymom w trakcie trwania pielgrzymki po Mszy św. a w niedzielę po Sumie. Na zakończenie pielgrzymki 8 sierpnia wybieramy się do Częstochowy.
W sobotę, z racji I soboty miesiąca o g. 17.00 modlitwa różańcowa z rozważaniami.
Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii składane do skarbonek.
Od dzisiejszej niedzieli do następnej będzie odbywał się XV Letni Festiwal Kultury Polonia Cantans we Wrocławiu. Na zakończenie Festiwalu w naszym kościele w niedzielę 3 VIII o g. 19.00 odbędzie się koncert pieśni patriotycznych, religijnych i ludowych w wykonaniu Moniki Grajewskiej z Lublina. Bardzo serdecznie zapraszamy! Program Festiwalu wywieszony jest na plakacie wywieszonym w gablocie w przedsionku kościoła.
Bóg zapłać za ofiary złożone na cele misyjne przy okazji poświęcenia pojazdów w zeszłą niedzielę w kwocie 1721,92 zł i 10 eurocentów.
W następną niedzielę będziemy gościć ks. Jerzego Gugałę SAC – misjonarza, który w naszej parafii głosił Słowo Boże z okazji peregrynacji obrazu „Jezu ufam Tobie!”. Ks. Jerzy wygłosi homilię na Mszach św. i będzie rozprowadzał książkę swojego autorstwa „Różaniec – moje życie”.
W poniedziałek 4 sierpnia o g. 18.30 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie z o. Franciszkiem Hanuszewiczem SVD. Serdecznie zapraszamy!
Zbliża się miesiąc sierpień. Jak co roku biskupi zachęcają nas do dobrowolnej abstynencji.
