Ogłoszenia parafialne – 27 listopada 2022

I niedziela adwentu – początek nowego roku liturgicznego. W ciągu tygodnia zapraszamy dzieci i młodzież na roraty.

W parafii przeżywamy wydarzenie pt. „Wspólnota daje bliskość”. Dziękujemy naszym parafianom za przyjęcie posłańców i skorzystanie z propozycji Listu do Parafian, wszystkim osobom zaangażowanym w dzisiejszą liturgię i uczestnikom Zgromadzenia Liturgicznego za wykonanie gestu.

Dzisiaj podczas Mszy św. święcimy opłatki na stół wigilijny. Proszę, aby po błogosławieństwie podchodzić do balasek. Nastąpi uroczyste wręczenie opłatków. Ofiary złożone przy tej okazji będą służyć celom parafialnym. Po dzisiejszej niedzieli opłatki będą dostępne w zakrystii. 

Dziękujemy za złożone ofiary na remont kościoła św. Wojciecha. Skarbona jest cały czas wystawiona przy stoliku z gazetami. Można też wpłacać na konto parafialne. Nr rachunku podany jest na wyłożonych blankietach i na stronie parafialnej. Za tydzień zostanie podana kwota zebranych na ten cel pieniędzy.

We wtorek o g. 16.00 w salce katechetycznej spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. W środę o g. 17.00 przygotowanie do Bierzmowania. W czwartek o g. 16.00 zebranie członków Odnowy Parafii i posłańców.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. od g. 17.00. W sobotę odwiedziny chorych.

Dziękujemy za ofiary składane do koszyków przy bocznych ołtarzach w ramach tacy niedzielnej.

Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie. 

Za tydzień rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Ułóżmy tak swoje codzienne obowiązki, abyśmy mogli skorzystać z możliwości duchowego przeżycia.

Zgodnie z zaleceniem ze strony diecezji świdnickiej zachęcamy do zapoznania się z rozważaniem na niedzielę 27.11.2022. LINK