Ogłoszenia parafialne – 27 marca 2022

4 niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o g. 17.00.

W parafii rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne. Bardzo serdecznie witamy ks. Klaudiusza z Oleśnicy – tegorocznego ojca rekolekcjonistę. Zapraszamy do udziału w naukach i spowiedzi wielkopostnej. Program wywieszony jest w gablocie przed kościołem.

W dni powszednie, po rekolekcjach Msze św. będą odprawiane o g. 18.00. W piątek Droga Krzyżowa o g. 17.30.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź św. od g. 17.00.

W sobotę rano odwiedziny chorych. Z racji I soboty miesiąca zapraszamy na g. 17.00 na różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi.

Dziękujemy za ofiary składane do koszyków w ramach tacy niedzielnej. Poniedziałek i wtorek taca będzie przeznaczona dla ks. rekolekcjonisty.

Prasa katolicka.

Dyrektor NOK zaprasza dzisiaj na g. 15.00 do Sali widowiskowej na film pt. „Żebrak i Madame” o św. Bracie Albercie i Helenie Modrzejewskiej. Cena 5 zł.

Panowie Policjanci z miejscowego posterunku zwracają się z prośbą o ostrożność w przyjmowaniu wiadomości od nieznajomych. Na terenie powiatu zdarzyło się kilka przypadków oszukania ludzi starszych.

Zapowiedzi przedślubne (27.03.2022 – 10.04.2022)

• Mateusz Jan Syjud – zam. w Niemczy – Gumin
  • Aleksandra Marianna Gadawska – zam. w Sokolnikach

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych w/w osób, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.