Ogłoszenia parafialne – 28 czerwca 2020

13. niedziela zwykła.

Porządek Mszy Św.

Dzisiaj (28 czerwca) nabożeństwo czerwcowe o g. 17.30.

W powszednie dni tygodnia Msza św. o g. 18.00. Do wtorku po Mszy św. odprawiamy nabożeństwo czerwcowe.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Od g. 17.00 spowiedź św. Równocześnie o g. 17.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu. O g. 17.50 nabożeństwo pierwszopiątkowe i zakończenie adoracji, a później Msza św.

Zapraszamy na różaniec z okazji I soboty miesiąca na g. 17.15.

Inne ogłoszenia

Jutro uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. W tym dniu tradycyjnie zbieramy ofiary tzw. „Świętopietrze” na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

W okresie wakacyjnym nie ma odwiedzin chorych w I piątki miesiąca. W razie konieczności proszę chorych zgłaszać indywidualnie.

W najbliższą sobotę, w katedrze świdnickiej o g. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna za posługę I Biskupa Świdnickiego Ignacego. Ks. Bp Marek zaprasza wszystkich diecezjan.

Czas wakacji jest dobrym okresem w życiu człowieka na pogłębioną refleksję. Jest to sposobny czas uwielbienia Boga poprzez dzieła przyrody i wypoczynku. Życzę drogim parafianom, aby wakacje były dobrze przeżyte i łączyły się z miłymi wspomnieniami.

W naszej parafii są odprawiane Msze św. niedzielne w sobotę wieczorem. Mogą skorzystać z nich osoby, które nie mają możliwości uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej odprawianej w ciągu Dnia Pańskiego.

Składamy serdeczne podziękowanie sponsorowi, który ufundował kompozycje kwiatowe na ołtarz.

Bóg zapłać za ofiary składane do koszyczków umieszczonych przy bocznych ołtarzach.

W gablotce parafialnej umieszczony jest plakat o rekrutacji do WSD w Świdnicy.

Zapowiedzi przedślubne (28.06 – 12. 07. 2020 r.)

Pierwsza para narzeczonych

• Jakub Piotr Słobodziński – zam. w Niemczy
  • Patrycja Piekarska – zam. w Niemczy

Druga para narzeczonych

• Damian Magierski – zam. w Neudenau/Niemcy
  • Magdalena Paulina Łyczak – zam. wcześniej w Niemczy, a obecnie w Neudenau/Niemcy

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych w/w osób, proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.