Ogłoszenia parafialne – 28 listopada 2021

I niedziela adwentu – początek nowego roku liturgicznego.

Bóg zapłać Paniom, które wykonały tegoroczną dekorację adwentową.

Dzisiaj na Mszy św. o g. 800 zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki są wystawione na stoliku w kościele przed ławkami. Obok stolika znajduje się szkatułka, do której można składać ofiary na cele parafialne.

Serdecznie dziękujemy ks. Zenonowi za podjęcie zaproszenia i sprawowanie liturgii w dzisiejszą niedzielę. Dziękujemy również ks. Marianowi za posługę kapłańską w ciągu tygodnia.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Prosimy, aby osoby praktykujące spowiedź pierwszopiątkową skorzystały z posługi sakramentalnej w sąsiednich parafiach. Odwiedziny chorych zostają przesunięte na czas bliżej Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy za ofiary składane do koszyków przy bocznych ołtarzach w ramach tacy niedzielnej.

Za tydzień zbiórka do puszek na rzecz pomocy Kościołowi na Wschodzie (więcej informacji TUTAJ). 

List Biskupa Świdnickiego na Adwent.

Prasa katolicka. Od 5 XII tygodnik „Niedziela” ponosi cenę na 8 zł za egzemplarz.