Ogłoszenia parafialne – 28 sierpnia 2022

22. niedziela zwykła. 

W tym tygodniu we wtorek i środę Msza św. o g. 7.00, w pozostałe dni tygodnia o g. 18.00. 

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Od g. 16.00 spowiedź św. pierwszopiątkowa. Warto pomyśleć o rozpoczęciu lub odświeżeniu praktyki I piątków miesiąca jako wynagrodzenie NSPJ za grzechy świata. Spowiedź na początku września niech będzie też okazją rozpoczęcia nowego roku szkolnego z Panem Bogiem. Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego będzie odprawiona w poniedziałek 5 września br. 

Okazja do spowiedzi św. jest również 15 minut przed Mszą św. wieczorną.

W sobotę odwiedziny chorych. W zakrystii można zapisać też nowych chorych.

Zapraszamy w sobotę o g. 17.00 na modlitwę różańcową z rozważaniami i medytacją.  

Dzieciom z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzymy dużo siły, zapału i chęci do nauki, a pracownikom oświaty Bożej pomocy w ważnym dziele kształtowania postaw młodego pokolenia.