Ogłoszenia parafialne – 29 maja 2022

Wniebowstąpienie Pańskie. Nabożeństwo majowe w Arboretum w Wojsławicach o g. 16.00.

Porządek celebracji w ciągu tygodnia:

• poniedziałek, wtorek: nabożeństwo majowe o g. 17.30, po nabożeństwie Msza św.;
  • od środy do soboty Msza św. o g. 18.00, po Mszy św. nabożeństwo czerwcowe.

W czasie nabożeństw odprawiamy nowennę do Ducha Świętego przygotowując się do Uroczystości Pięćdziesiątnicy.

W następną niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Próby w ciągu tygodnia:

• w poniedziałek o g. 16.00 próba dla dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii św.;
  • we wtorek i środę próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od g. 16.00.

W sobotę rano odwiedziny chorych, o g. 10.00 spowiedź dla dzieci przed I Komunią św., o g. 17.00 różaniec z medytacją z okazji I soboty miesiąca.

W niedzielę, 5 czerwca o g. 11.00, będzie miała miejsce uroczystość I Komunii św., a tydzień później odbędzie się uroczystość rocznicowa.

W najbliższych dniach posłańcy będą roznosić do mieszkań naszych parafian List. Pismo związane jest z wydarzeniem zaplanowanym na 12 czerwca br. z inicjatywy Odnowy Parafii i będzie rozpowszechniane cyklicznie wraz kolejnymi wydarzeniami. Proszę o życzliwe przyjęcie posłańców i zapoznanie się z treścią przekazu. W najbliższy poniedziałek o g. 18.30 spotkanie posłańców i rejonowych w salce katechetycznej.

Ogłoszenie dodatkowe:

Burmistrz Niemczy Jarosław Węgłowski serdecznie zaprasza na Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w sobotę 4 czerwca od godziny 14.00. Festyn odbędzie się na nowym placu przy Baszcie Miejskiej w Niemczy.

W programie dla dzieci moc atrakcji. występy młodzieżowych gwiazd estrady, konkursy z nagrodami. Wieczorem zabawa dla dorosłych.