Ogłoszenia parafialne – 29 sierpnia 2021

22. niedziela zwykła. 

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia: 

Msza św. codziennie o g. 18.00.

Zapraszamy wszystkich, którzy wcześniej uczestniczyli w Ruchu Odnowy Parafii i są uczestnikami w chwili obecnej oraz wszystkich, którym na sercu leży dobro parafii na spotkanie integracyjne do salki katechetycznej w najbliższy poniedziałek o g. 18.30. Grupa osób z parafii brała udział w Ogólnopolskim Dniu Skupienia tego Ruchu. Na spotkaniu będzie okazja zapoznać się z relacjami naszych delegatów.

W drugą niedzielę września o g. 11.00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii św. Przed nami próby, na które zapraszamy dzieci i rodziców. Próby są zaplanowane, w tym i w następnym tygodniu. W tym tygodniu zapraszamy dzieci i rodziców we wtorek na g. 18.30 i w czwartek na g. 16.00. 

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Od g. 16.00 spowiedź św. pierwszopiątkowa. zachęcamy do praktykowania pierwszych piątków miesiąca. Okazja do spowiedzi św. jest również każdego dnia 15 minut przed Mszą św. 

W sobotę odwiedziny chorych. Zostaną odwiedzeniu chorzy, którzy wcześniej byli na liście. Kto nie może przyjąć kapłana z posługa sakramentalną, proszę ten fakt zgłosić przed odwiedzinami. W zakrystii można zapisać też nowych chorych.

Zapraszamy w sobotę o g. 17.00 na modlitwę różańcową z rozważaniami i medytacją.

W niedzielę, 6 IX, odbędzie się zaległa, z Niedzieli Miłosierdzia, zbiórka do skarbonek organizowana przez Caritas.  

Dzieciom z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego życzymy dużo siły, zapału i chęci a pracownikom oświaty Bożej pomocy w ważnym dziele kształtowania postaw młodego pokolenia.

Niedzielę, 5 IX, będziemy przeżywać jako Dzień Solidarności z Afgańczykami.

Również w niedzielę, 5 IX, zostanie odczytany list pasterski przed beatyfikacją Prymasa Tysiąclecia i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Zachęcamy do indywidualnego odprawienia nowenny o wstawiennictwo u Pana Boga przyszłych błogosławionych.

Apel na dzień solidarności z Afgańczykami.