Ogłoszenia parafialne – 3 kwietnia 2022

5. niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o g. 17.00.

Dziękujemy za udział w rekolekcjach wielkopostnych ks. Klaudiuszowi oraz wiernym za przybycie i uczestniczenie. Dzięki tym świętym ćwiczeniom duchowym jesteśmy lepiej przygotowani na zbliżające się Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Osoby, które z różnych powodów nie mogły odprawić rekolekcji zachęcam do skorzystania z konferencji radiowych lub w innych mediach.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

  • W poniedziałek  o g. 18.00, wtorek, środę, czwartek o g. 7.00, piątek i sobotę o g. 18.00.
  • W piątek Droga Krzyżowa o g. 17.30.

Od piątku do niedzieli w parafii będzie gościł x. Stanisław Zając. Osoby, które chcą pomóc w soborowej odnowie parafii i poszukiwania współczesnych form ewangelizacji zapraszamy na spotkanie w piątek po Mszy św. wieczornej.

Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach niedzielnej tacy do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach.

Prasa katolicka. Specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony św. Ojcu Pio.

W gablocie na zewnątrz kościoła są wywieszone ostrzeżenia policji o różnych próbach wyłudzania pieniędzy. Na stolikach wewnątrz kościoła znajdują się policyjne ulotki do bezpłatnego pobrania.