Ogłoszenia parafialne – 3 maja 2020

4. niedziela wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza.  Przed nami tydzień modlitw o dobre powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

Porządek Mszy Św.

Msze św. w tygodniu o g. 18.00.

O g. 17.30 nabożeństwo majowe. W czasie nabożeństw majowych przy wystawionym Najświętszym Sakramencie modlimy się w intencjach polecanych przez Ojca Świętego Franciszka.

Msze św. w niedzielę o g. 8.00, 11.00 i 18.00.

Inne ogłoszenia

W tym tygodniu, w piątek, 8 maja tego roku, z racji uroczystości św. Stanisława – bpa i m., jednego z głównych patronów Polski, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Przy bocznych ołtarzach są wystawione puszki na datki pieniężne przeznaczona na Seminarium Duchowne w Świdnicy.

Również przy bocznych ołtarzach do koszyczków można składać ofiary na rzecz wspólnoty parafialnej.

Komunikat Biskupa Świdnickiego w związku z apelem papieża Franciszka

List Pasterski Biskupa Świdnickiego „Zasłuchani w głos Boga – Najlepszego Pasterza”

Akt zawierzenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Matce Bożej Królowej Polski