Ogłoszenia parafialne – 3 marca 2024

3. niedziela Wielkiego Postu. Gorzkie Żale o g. 17.00.

W parafii rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne (harmonogram tutaj). Niech to będzie czas wyciszenia, zasłuchania w Słowo Boże, refleksji nad sobą i szczególnego spotkania z Panem Bogiem. Skorzystajmy z propozycji rekolekcyjnych w duchowym przygotowaniu do Świat Zmartwychwstania Pańskiego.

Msze św. podczas rekolekcji o g. 9.00 i 18.00. W pozostałe dni tygodnia o g. 18.00.

W czwartek po Mszy św. w salce katechetycznej spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

Z racji pierwszego czwartku miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.00 do 18.00. Dziękujemy grupie muzycznej za przygotowanie rozważań i pieśni adoracyjnych.

W piątek Droga Krzyżowa o g. 17.30.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, życzymy Paniom błogosławieństwa Bożego i opieki Najświętszej Maryi Panny.

Dziękujemy Radzie Parafialnej za przygotowanie i prowadzenie Drogi Krzyżowej w miniony piątek.

Wielu z nas podejmuje w Wielkim Poście wyrzeczenia i różnego rodzaju postanowienia sprzyjające nawróceniu. Na stoliku od strony relikwii św. Jana Pawła II jest wystawiona skarbonka na jałmużnę wielkopostną z przeznaczeniem na dzieła miłosierdzia pod zarządem Biskupa Diecezjalnego.

Na stoliku przed ławkami wystawione są świece wielkanocne „paschaliki” w cenie 10 zł. Akcja prowadzona jest przez Caritas Diecezji Świdnickiej.

Dziękujemy za niedzielne ofiary składane do skarbonek. W dni powszednie rekolekcji od poniedziałku do środy ofiary będą przeznaczone dla Ojca Rekolekcjonisty.