Ogłoszenia parafialne – 3 października 2021

27. niedziela zwykła. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Nabożeństwo różańcowe o g. 17.00.

W ubiegłą niedzielę miało miejsce liczenie wiernych w kościele. W tym roku w naszej parafii uczestniczyło w niedzielnej Mszy św. 378 osób z ogólnej liczby 2887 zameldowanych mieszkańców, co stanowi 13,09% (wskaźnik Dominicantes). W 2019 r. (w 2020 r. nie było liczenia wiernych) ten wskaźnik wyniósł 17,19%.

Trwa miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.

W parafii różaniec jest odprawiany codziennie o g. 17.30. Msza św. o g. 18.00. W niedziele nabożeństwo różańcowe o g. 17.00.

Od poniedziałku do środy, po Mszy św., w salce katechetycznej będą się odbywać spotkania Ruchu Odnowy Parafii. Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

W czwartek przypada wspomnienie NMP Różańcowej. W tym dniu członkowie Żywego Różańca mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

Z okazji wspomnienia Matki Bożej Różańcowej w czasie Mszy św. nastąpi poświęcenie różańców dzieciom pierwszokomunijnym.

W piątek przygotowanie do Bierzmowania: klasy VIII o g. 16.00, młodzież o g. 19.00.

W następną niedzielę będziemy przeżywać XXI Dzień Papieski i wspomagać podczas kwesty młodzież z biedniejszych rodzin.

List pasterski Episkopatu Polski zapowiadający obchody XXI Dnia Papieskiego