Ogłoszenia parafialne – 3 września 2023

22. niedziela zwykła. 

Msze św. w ciągu tygodnia będą odprawiane o g. 18.00.

W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Od września wprowadzamy adorację Najświętszego Sakramentu od g. 17.00 do 18.00, nazywaną w I czwartki miesiąca Godziną Świętą. zapraszam do indywidualnego nawiedzenia kościoła w tym czasie, a w przypadku, gdyby jakaś grupa chciała poprowadzić rozważania eucharystyczne, proszę o wcześniejsze zgłoszenie w zakrystii.

W piątek, 8 września, będziemy obchodzić święto Narodzenia NMP. Po Mszy św. obrzęd pobłogosławienia ziarna siewnego. W piątek nie będzie nabożeństwa eucharystycznego po Mszy św.

W niedzielę, 10 września o g. 11.00, będzie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku duszpasterskiego.

Okazja do spowiedzi św. w dni powszednie 15 minut przed Mszą św.

Od października odwiedziny chorych będą odbywać się w I piątki miesiąca.  

Z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego dzieciom życzymy dużo siły, zapału i chęci do nauki, a pracownikom oświaty Bożej pomocy w ważnym dziele kształtowania postaw młodego pokolenia.

Bóg zapłać ofiarodawczyniom, które chciały zachować anonimowość za ofiary pieniężne złożone na potrzeby parafii.

Dziękujemy za troskę o kościół wyrażoną w formie ofiar składanych w ramach tacy niedzielnej do koszyków przy bocznych ołtarzach i szkatuły przy stoliku z prasą.

Zachęcamy do lektury czasopism katolickich. 

OGŁOSZENIE DIECEZJALNE:  30 IX w Bardzie, w domu rekolekcyjnym „Santa Aniela”, rozpocznie się II edycja diecezjalnej Szkoły Animatora Parafialnego. Zachęcam do zgłaszania się do księdza proboszcza osób, które chciałyby wspierać parafię  w różnych przedsięwzięciach formacyjnych w parafii takich jak: grupa modlitewna, przygotowanie do sakramentów itp. Kandydaci powinni być pełnoletni, duchowo i moralnie usposobieni, dysponujący naturalnymi predyspozycjami ułatwiającymi kontakt i komunikację.