Ogłoszenia parafialne – 30 czerwca 2024

13. niedziela zwykła. Nabożeństwo czerwcowe o g. 17.30.

W powszednie dni tygodnia Msza św. o g. 18.00.

W tym tygodniu przypadają I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od g. 17.00 do 18.00. W piątek od g. 17.00 spowiedź św., po Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe. W sobotę o g. 17.00 różaniec z medytacją biblijną.

W okresie wakacyjnym nie ma odwiedzin chorych. W razie konieczności proszę chorych zgłaszać indywidualnie.

Wakacje są dobrym okresem w życiu człowieka na pogłębioną refleksję. Jest to sposobny czas uwielbienia Boga poprzez dzieła przyrody i wypoczynek. Życzę drogim parafianom, aby wakacje były dobrze przeżyte i łączyły się z miłymi wspomnieniami.

Bóg zapłać za ofiary składane w ramach tacy niedzielnej do skarbonek ustawionych na terenie świątyni.