Ogłoszenia parafialne – 30 kwietnia 2023

4. niedziela wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza.  Przed nami tydzień modlitw o dobre powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

Porządek Mszy w ciągu tygodnia:

• w dni powszednie nabożeństwo majowe o g. 17.30, a bezpośrednio po nabożeństwie Msza św.;
  • w środę przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Porządek Mszy św. niedzielny (g.8.00, 11.00 i 18.00). Nabożeństwo majowe o g. 17.30.

W środę po Mszy św. o g. 11.00 udamy się pod Basztę na uroczystość związaną ze świętem narodowym. Na Mszy św. będą obecne poczty sztandarowe.

W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od g. 16.30. W sobotę rano odwiedziny chorych.

W związku z niedzielą powołań zbieramy datki na rzecz WSD. Ofiary można składać do puszki wystawionej na stoliku przed ławkami.

Bóg zapłać za troskę w utrzymaniu parafii wyrażoną w postaci tacy niedzielnej składanej do koszyków przy bocznych ołtarzach i skarbony przy stoliku z prasą.

Zachęcamy do zapoznania się z programem dla małżonków pt. „Randki małżeńskie” zapisów zgodnie z informacją umieszczona na plakacie w przedsionku kościoła i na ulotkach przy stoliku z prasą oraz przy koszykach na tacę niedzielną.