Ogłoszenia parafialne – 30 lipca 2023

17 niedziela zwykła. 

W ciągu tygodnia Msze św. odprawiane będą o g. 18.00. 

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. od g. 17.00. W tym czasie wystawienie Najświętszego Sakramentu. O g. 17.50 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po nabożeństwie Msza św.

Bóg zapłać za ofiary na potrzeby parafii składane do koszyczków przy bocznych ołtarzach.

Od dzisiejszej niedzieli do następnej będzie odbywał się XIII Letni Festiwal Kultury Polonia Cantans. Rozpoczęcie i koncerty przez cały tydzień będą miały miejsce w kościele NMP na Piasku we Wrocławiu o g. 19.00. Zakończenie w Niemczy w niedzielę, 6 VIII. O g. 18.00 będzie odprawiona Msza św., o g. 19.00 wykład i koncert kończący poświęcony św. Teresie z Avila z okazji 400–lecia kanonizacji . Festiwal jest poświecony Robertowi Szumanowi – ojcowi, założycielowi Wspólnoty Europejskiej – Słudze Bożemu. Na festiwal zaprasza Fundacja Polskie Gniazdo. Program można odnaleźć na stronie Fundacji.