Ogłoszenia parafialne – 30 października 2022

31. niedziela zwykła – uroczystość Rocznicy Poświęcenia Własnego Kościoła. Nabożeństwo różańcowe o g. 17.00.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

• W poniedziałek nabożeństwo różańcowe o g. 17.30. O g. 18.00 Msza św.
  • We wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Jest to święto nakazane. W kościele parafialnym Msze św. będą odprawione g. 8.00 i 11.00. Na cmentarzu o g. 14.00 z procesją wokół cmentarza. Po procesji będzie możliwość indywidualnego poświęcenia nagrobków.
  • W środę przypada Dzień Zaduszny. Msza św. o g. 18.00.
  • W czwartek i piątek o g. 17.30 będą odprawiane nabożeństwa i Msze św. wypominkowe. Wypominki zostały ułożone rejonami zamieszkania osób składających kartki.
  • W sobotę Msza św. niedzielna o g. 18.00.

Nabożeństwa wypominkowe i Msze św. w tym tygodniu:

• w czwartek, 3 listopada – Azaliowa, Kościuszki, Ogrodowa, Kwiatowa, Podlesie, Osiedle Słoneczne, Słoneczna, Południowa, pl. Ogrodowy, Kilińskiego, Jasna i Dolna, B. Chrobrego, Stroma, Szczytowa.
  • w piątek, 4 listopada – Podgórze, Krótka, Podwale, Okrzei, Wiejska, Wiosenna, Gumińska, Przedszkolna, Strzelińska, Sienkiewicza, Słowackiego, Polna, Stasin, Wojsławice, Piotrkówek.

W środę o g. 17.00 w salce katechetycznej przygotowanie do Bierzmowania dla kl. VI, VII, VIII.

Z okazji przypadającego I piątku miesiąca, spowiedź w piątek od g. 16.00.

W sobotę rano odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.

Serdecznie dziękujemy za ofiary na utrzymanie parafii składane do koszyków przy bocznych ołtarzach. Z racji dzisiejszej uroczystości składamy podziękowanie wszystkim osobom, które troszczą się o piękno naszej świątyni.

Wypominki na dalsze dni listopada:

• w poniedziałek, 7 listopada – Rynek.
  • we wtorek, 8 listopada –  Przemysłowa, Podmiejska, Królowej Jadwigi, Ratuszowa, Rycerska, pl. Mieszka I, Piastowska, Słowiańska, Batalionów Chłopskich, Kolejowa, Boczna, Gumin, Jasinek, Osiedle Podmiejskie, Stary Plac, Wrocławska.
  • w środę, 9 listopada – Lipowa, Folwarczna, Spółdzielcza, Dębowa, wypominki z Róż Różańcowych.
  • w czwartek, 10 listopada – pozostałe wypominki (bez adresu, dostarczone po wyznaczonym czasie modlitwy i inne).