Ogłoszenia parafialne – 30 sierpnia 2020

22. niedziela zwykła.

Porządek Mszy Św.

  • Msza św. codziennie o g. 18.00.
  • We wtorek, 1 IX, podczas Mszy św. o g. 18.00, rozpoczynającej rok szkolny będzie miało miejsce poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych. Na Mszę św. szczególnie zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i pracowników oświaty.

Inne ogłoszenia

W drugą niedzielę września o g. 11.00 będziemy przeżywać uroczystość I Komunii św. Przed nami próby, na które zapraszamy dzieci i rodziców. Próby są zaplanowane, w tym i w następnym tygodniu, we wtorek, środę i czwartek o g. 16.00.

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Od g. 16.00 spowiedź św. pierwszopiątkowa. Okazja do spowiedzi św. jest również każdego dnia 15 minut przed Mszą św. 

W sobotę odwiedziny chorych. Ze względu na sytuację epidemiczną, proszę zgłosić do których chorych można przybyć z posługą sakramentalną. W sobotę zostaną nawiedzeni tylko chorzy, których rodzina zgłosi w tym tygodniu.

W sobotę, z okazji I soboty miesiąca, o g. 17.15 modlitwa różańcowa.

W niedzielę, 6 IX, odbędzie się zaległa, z Niedzieli Miłosierdzia, zbiórka do skarbonek organizowana przez Caritas. 

Dzieciom i pracownikom oświaty życzymy z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego dużo siły, zapału i chęci oraz Bożej pomocy w ważnym dziele kształtowania postaw młodego pokolenia.