Ogłoszenia parafialne – 4 lutego 2024

5. niedziela zwykła. 

Dzisiejsza niedziela wiąże się w naszej parafii z kolejnym wydarzeniem duszpasterskim związanym z przebaczeniem. Składamy podziękowanie wszystkim zaangażowanym w redakcji i roznoszeniu Listu do Parafian oraz w  przygotowaniu i zaangażowaniu liturgicznym.

Wczoraj został rozebrany Bożonarodzeniowy wystrój kościoła. Dziękujemy osobom za przyjście i wykonaną pracę.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia: 

  • we wtorek, środę i czwartek Msza św. o g. 7.00;
  • w pozostałe dni tygodnia (poniedziałek, piątek i sobota) o g. 18.00. 

Jutro przypada adoracja wieczysta w naszej parafii. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o g. 15.00 i Koronka do Miłosierdzia Bożego. Przed g. 18.00 zakończenie adoracji. O g. 18.00 Msza św. zapraszamy w tym czasie do nawiedzenia kościoła i modlitwy. Panie z Róż prosimy o ustalenie dyżurów adoracji.

W następną niedzielę, z okazji wspomnienia NMP z Lourdes, w Kościele będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Chorego. Z racji niedzieli obchody nie będą miały charakteru liturgicznego.

Bóg zapłać za ofiary składane do skarbonek w ramach niedzielnej tacy.

Na stolikach są wyłożone do bezpłatnego pobrania foldery zawierające modlitwy Polaków za Ojczyznę. W książeczce znajdują się również kody QR do dodatkowych modlitw.  Całość została opatrzona Imprimatur Biskupa Świdnickiego.