Ogłoszenia parafialne – 4 września 2022

23. niedziela zwykła. I niedziela miesiąca. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Msza św. codziennie o g. 18.00, w czwartek wyjątkowo o g. 17.00 (wizytacja w parafii Piława D.).

W czwartek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W czasie Mszy św. poświęcenie ziarna na nowy zasiew.

W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

W poniedziałek na g. 18.00 serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i pracowników szkół na Mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

W poniedziałek, w kościele, po Mszy św. odbędzie się próba do Bierzmowania.

We wtorek, po Mszy św. zapraszamy do salki katechetycznej liderów grup parafialnych i wszystkich animujących życie parafialne na spotkanie z okazji rozpoczęcia nowego roku formacyjnego.

Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne do koszyków umieszczonych przy bocznych ołtarzach.

Dożynki diecezjalne w Wambierzycach.

W sobotę, 17 IX, w Wambierzycach odbędzie się festiwal młodych Light for Life . Po szczegóły odsyłamy do strony internetowej.

W dniach 7 – 9 X br. odbędzie się w Świdnicy XII Ogólnopolski Kongres małżeństw pt. „W dobrej i złej doli”. Zainteresowane małżeństwa odsyłamy do strony internetowej – https://kongresmalzenstw.pl/.