Ogłoszenia parafialne – 5 lipca 2020

14 niedziela zwykła. 

Porządek Mszy Św.

W powszednie dni tygodnia Msza św. o g. 18.00.

W środę nowenna do MBNP.

W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

Inne ogłoszenia

Za dwa tygodnie, w niedzielę 19 VII, na rozpoczęcie Tygodnia św. Krzysztofa będzie miało miejsce poświęcenie pojazdów.

Trwają wakacje. Jest to czas odpoczynku, odwiedzin i różnych wycieczek krajoznawczych. Niech w czasie korzystania z różnych form rekreacji nie zabraknie czasu dla Pana Boga. Pamiętajmy o codziennej modlitwie i niedzielnej Mszy św. 

W okresie letnim, pomimo gorących dni, starajmy się ze względu na szacunek do miejsca świętego, miłość Boga i bliźnich przychodzić do kościoła w odpowiednim stroju. Pamiętajmy, że żyjemy w czasie pandemii koronawirusa, w związku z tym w kościele jesteśmy zobowiązani do zakrywania ust i nosa.

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki składa w imieniu wszystkich biskupów podziękowanie nauczycielom, katechetom i uczniom za wkład pracy w roku szkolnym 2019/20. Wszystkim życzy udanego wypoczynku. Apeluje o przestrzeganie zaleceń sanitarnych w czasie wakacji. Diecezjalny duszpasterz Honorowych Dawców Krwi kieruje prośbę do osób zdrowych w przedziale od 18 do 60 lat o oddawanie krwi. Pełny tekst komunikatów opublikowany jest na stronie Diecezji Świdnickiej i na naszej stronie parafialnej.