Ogłoszenia parafialne – 5 listopada 2023

31. niedziela zwykła. I niedziela miesiąca. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

• W tym tygodniu w poniedziałek, środę, czwartek i piątek będą odprawiane nabożeństwa wypominkowe o g. 17.30. Wypominki zostały ułożone rejonami zamieszkania osób składających kartki. Po nabożeństwie Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  • We wtorek nasz dekanat jest zaproszony do Dzierżoniowa (parafia pw. Królowej Różańca Świętego na Skałkach) na peregrynację relikwii i obrazu bł. Rodziny Ulmów. W naszej parafii Msza św. będzie odprawiona o g. 8.00.
  • W sobotę przypada święto narodowe związane z rocznicą odzyskania niepodległości. Msza św. będzie odprawiona tylko o g. 11.00.

Porządek nabożeństw wypominkowych:

• w poniedziałek, 6 listopada – Azaliowa, Kościuszki, Ogrodowa, Kwiatowa, Podlesie, Osiedle Słoneczne, Słoneczna, Południowa, pl. Ogrodowy, Kilińskiego, Jasna i Dolna.
  • w środę, 8 listopada – B. Chrobrego, Stroma, Szczytowa.
  • w czwartek, 9 listopada – Podgórze, Krótka, Podwale, Okrzei, Wiejska, Wiosenna, Gumińska, Przedszkolna, Strzelińska, Sienkiewicza, Słowackiego, Polna, Stasin, Wojsławice, Piotrkówek.
  • w piątek, 10 listopada – Rynek.

Wypominki na dalsze dni listopada:

• w poniedziałek, 13 listopada – Przemysłowa, Podmiejska, Królowej Jadwigi, Ratuszowa, Rycerska, pl. Mieszka I, Piastowska, Słowiańska, Batalionów Chłopskich, Kolejowa, Boczna, Gumin, Jasinek, Osiedle Podmiejskie, Stary Plac, Wrocławska.
  • we wtorek, 14 listopada –  Lipowa, Folwarczna, Spółdzielcza, Dębowa, wypominki z Róż Różańcowych.
  • w środę, 15 listopada – pozostałe wypominki (bez adresu, dostarczone po wyznaczonym czasie modlitwy i inne).

Bóg zapłać za ofiary złożone przy składaniu kartek wypominkowych.

Serdecznie dziękujemy za ofiary na utrzymanie parafii składane do koszyków przy bocznych ołtarzach i skarbony przy stoliku z prasą.

Składamy również podziękowanie za ufundowanie pięknych chryzantem i wykonanie dekoracji na nabożeństwa wypominkowe.

W następną niedzielę będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.

Peregrynacja relikwii i obrazu bł. rodziny Ulmów
07-08.11.2023 (Parafia pw. Królowej Różańca Świętego Dzierżoniów)

Dekanaty: Bielawa, Dzierżoniów, Piława Górna

Wtorek – 07.11.2023:
17:30 – modlitwa różańcowa w oczekiwaniu na relikwie i obraz bł. Rodziny Ulmów
18:30 – Msza Św. z kazaniem (ks. Mirosław Rakoczy)
Po Mszy Świętej modlitewne czuwanie, Apel Jasnogórski

Środa –  08.11.2023