Ogłoszenia parafialne – 5 marca 2023

2 niedziela Wielkiego Postu. O g. 17.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali.

Dzisiejsza niedziela „Ad gentes” jest przeżywana jako dzień modlitwy, postu i solidarności z polskimi misjonarzami. Na stoliku przed ławkami wystawiona jest puszka na datki wspomagające dzieła misyjne.

Za dwa tygodnie w parafii rozpoczną się  rekolekcje wielkopostne. Prowadzącym będzie ks. Mieczysław – proboszcz z Oleśnicy Śl.

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia:

  • We wszystkie dni tygodnia, za wyjątkiem środy, Msza św. o g. 18.00,
  • W piątek o g. 17.30 Droga Krzyżowa.

W najbliższych dniach posłańcy będą roznosić do rodzin kolejny numer Listu do parafian. Posłańcy będą mogli odebrać listy w zakrystii od najbliższego poniedziałku. Zapraszamy do grona posłańców, osoby, które chciałyby pomóc parafii.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet życzymy Paniom szczególnej opieki Matki Bożej.

W poniedziałek i środę (13 i 15 III) o g. 16.00 w salce katechetycznej odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania. Spotkania odbywać się będą w trzecim tygodniu miesiąca. Ze względu na różne zajęcia dodatkowe młodzieży, do wyboru będą dwa dni: poniedziałek lub środa.

Zaproszenie na spotkania singli w duszpasterstwie w Świdnicy

Zaproszenie na Wielkopostny Dzień Skupienia dla nauczycieli