Ogłoszenia parafialne – 6 listopada 2022

32. niedziela zwykła. I niedziela miesiąca. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Porządek nabożeństw (g.17.30) i Mszy św. wypominkowych:

• w poniedziałek, 7 listopada – Rynek.
  • we wtorek, 8 listopada –  Przemysłowa, Podmiejska, Królowej Jadwigi, Ratuszowa, Rycerska, pl. Mieszka I, Piastowska, Słowiańska, Batalionów Chłopskich, Kolejowa, Boczna, Gumin, Jasinek, Osiedle Podmiejskie, Stary Plac, Wrocławska.
  • w środę, 9 listopada – Lipowa, Folwarczna, Spółdzielcza, Dębowa, wypominki z Róż Różańcowych.
  • w czwartek, 10 listopada – pozostałe wypominki (bez adresu, dostarczone po wyznaczonym czasie modlitwy i inne).

Bóg zapłać za ofiary złożone wraz z kartkami wypominkowymi!

W piątek przypada Święto Państwowe 104. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza św. „W intencji Ojczyzny” o g. 11.00. (Zaproszenie od p. Burmistrza).

W związku z przypadającą w piątek uroczystością patriotyczną Biskup Diecezjalny udzielił dyspensy w tym dniu od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych. Więcej informacji TUTAJ.

W następną niedzielę przypada Światowy Dzień Ubogich oraz Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku będzie przeżywany pod hasłem „Solidarni z Ukrainą”. Zebrane fundusze zostaną przekazane na wsparcie chrześcijan w tym kraju. Więcej informacji TUTAJ.

Serdecznie dziękujemy za ofiarność w postaci składek z przeznaczeniem na potrzeby parafii umieszczonych w koszykach koło bocznych ołtarzy.

Składamy podziękowanie ofiarodawcom za pomysł, wykonanie i sfinansowanie dekoracji listopadowej i kwiatów.

Zachęcamy do udziału w rekolekcjach diecezjalnych w Świebodzicach w dniach 17-20 XI br. Program i formularz zapisów umieszczony jest na stronie Moc Ewangelii (LINK).