Ogłoszenia parafialne – 6 lutego 2022

5. niedziela zwykła. 

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia: 

  • w poniedziałek , wtorek, środę i czwartek Msza św. o g. 8.00;
  • w piątek i sobotę Msza św. o g. 18.00. 

W piątek, z okazji wspomnienia NMP z Lourdes, w Kościele będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji chorych o g. 18.00. Po Mszy św. będzie udzielony Sakrament Chorych dla osób w stanie łaski uświęcającej, które nie stwarzają zagrożenia i dają poczucie bezpieczeństwa.

W następną niedzielę przyjedzie do parafii Ks. Stanisław Zając. Proszę, aby osoby działające w Ruchu Odnowy Parafii zarezerwowały sobie czas na trzydniowe warsztaty szkoleniowe.

Bardzo serdecznie dziękujemy, które bezinteresownie przyszły wczoraj do kościoła w celu rozebrania wystroju świątecznego. Dziękujemy również za kwiaty na ołtarzu.

Bóg zapłać za ofiary składane do koszyków w ramach niedzielnej tacy. W dniu dzisiejszym obok koszyków i na stoliku przed ławkami są wystawione puszki Caritas na wspomożenie działalności jadłodajni dla ubogich na terenie Diecezji Świdnickiej.