Ogłoszenia parafialne – 6 września 2020

23. niedziela zwykła.

Porządek Mszy Św.

  • Msza św. codziennie o g. 18.00.
  • We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W czasie Mszy św. poświęcenie ziarna na nowy zasiew. 
  • W środę przed Mszą św. nowenna do MBNP, w piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego. 
  • W następną niedzielę, 13 IX, o g. 17.00 zostanie odprawione  nabożeństwo fatimskie z procesją. Zapraszamy do niesienia figury Matki Bożej młode małżeństwa. Proszę zgłaszać swój udział w zakrystii.

Inne ogłoszenia

W niedzielę, 13 IX o g. 11.00, w parafii będzie miała miejsce uroczystość I Komunii św. Spowiedź św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w sobotę o g. 9.00, a dla rodzin dzieci komunijnych w piątek i sobotę od g. 17.00. Bardzo prosimy, aby w czasie uroczystości I Komunii św. i w czasie przyjęć rodzinnych zachować wszelkie środki ostrożności związane z panującą epidemią. 

W poniedziałek, 7 września, po Mszy św. zapraszam do pozostania w kościele na spotkanie osoby, które brały udział w zajęciach z ks. Stanisławem Zającem w dziele odnowy parafii. Na spotkaniu zostaną podane informacje dotyczące dalszego działania. 

W kościele przy wejściu są wyłożone środki dezynfekcyjne; na stoliku z prasą stoi butelka z atomizerem, zaś przy świeczniku automatyczny podajnik płynu dezynfekcyjnego. Parafia otrzymała preparaty dezynfekujące za pośrednictwem Diecezjalnej Fundacji św. Stanisława w związku z projektem pn. „Zakup środków dezynfekcyjnych dla parafian diecezji świdnickiej” dofinansowanego w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w zakresie przeciwdziałania COVID – 19 ze środków Narodowego Instytutu Wolności.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa w pomieszczeniach zamkniętych. Nakaz również obowiązuje wiernych w kościele.

Bóg zapłać za ofiary składane na cele parafialne do koszyczków.

Dzisiaj dodatkowo, zapowiadana wcześniej,  zbiórka do skarbonek na rzecz dzieł prowadzonych przez Caritas diecezji świdnickiej.