Ogłoszenia parafialne – 7 kwietnia 2024

2. niedziela wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego.

W Kościele rozpoczynamy 80. Tydzień Miłosierdzia. Na stoliku przed ławkami wystawiona jest puszka na ofiarę dla Caritas.

W ciągu tygodnia Msze św. będą odprawiane o g. 18.00. 15 minut przed Mszą św. jest okazja do spowiedzi św.

W środę przed Mszą św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

Jutro uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia.

W poniedziałek po Mszy św. zapraszamy do salki katechetycznej na pierwszy odcinek drugiego sezonu filmu o Jezusie z Nazaretu.

We wtorek od g. 8.00 w kościele będą trwały prace przy rozbiórce Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Zapraszamy chętnych do pomocy.

W piątek po Mszy św. zapraszamy do salki członków Odnowy Parafii i posłańców.

W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Niedzielę Biblijną oraz VIII. Narodowe Czytanie Pisma Świętego.

Serdecznie dziękujemy za ofiarność wyrażoną w składkach na tacę niedzielną do skarbonek.

W niedzielę, 14 IV, członkowie Rady Parafialnej będą po każdej Mszy św. w przedsionku kościoła sprzedawali ciasto zapakowane w specjalne pojemniki. Dochód będzie przeznaczony na fundusz parafialny. Dziękujemy osobom, które zadeklarowały przyniesienie wypieków.