Ogłoszenia parafialne – 7 listopada 2021

32. niedziela zwykła. I niedziela miesiąca. Po Sumie zmiana tajemnic różańcowych.

Porządek nabożeństw (g.17.30) i Mszy św. wypominkowych:

• poniedziałek, 8.11 – Przemysłowa, Podmiejska, Królowej Jadwigi, Ratuszowa, Rycerska, pl. Mieszka I, Piastowska, Słowiańska, Batalionów Chłopskich, Kolejowa, Boczna;
  • wtorek, 9.11 – Gumin, Jasinek, Osiedle Podmiejskie, Stary Plac, Wrocławska;
  • środa, 10.11 –  Lipowa, Folwarczna, Spółdzielcza, Dębowa, wypominki z Róż Różańcowych;
  • piątek, 12.11 – pozostałe wypominki (bez adresu, dostarczone po wyznaczonym czasie modlitwy i inne).

Bóg zapłać za ofiary złożone wraz z kartkami wspominkowymi!

W czwartek przypada Święto Państwowe 103. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Msza św. „W intencji Ojczyzny” o g. 11.00. Po Mszy św. władze miasta zapraszają na uroczystość przed pomnikiem na Rynku. Dyrektor zaprasza do Sali widowiskowej NOK na koncert patriotyczny o g. 18.00.

Przygotowanie do I Komunii św. i Bierzmowania:

• w poniedziałek o g. 18.30 w kościele odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  • we wtorek w salce katechetycznej  o g. 16.30 przygotowanie do Bierzmowania dla kl. VIII, a o g. 19.00 dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

Od piątku do niedzieli w parafii będziemy gościć ks. Stanisława Zająca – koordynatora ruchu odnowy życia parafialnego. Zapraszam na spotkanie do salki w piątek po Mszy św. i w następne dni wg ustalonego w piątek planu.

W następna niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku jesteśmy zachęceni  do solidarności w modlitwie i materialnym darze serca (zbiórka do puszek) z prześladowanymi Siostrami i Braćmi w Libanie.

Serdecznie dziękujemy za ofiarność w postaci składek z przeznaczeniem na potrzeby parafii umieszczonych w koszykach koło bocznych ołtarzy.