Ogłoszenia parafialne – 7 lutego 2021

5. niedziela zwykła. 

Porządek Mszy św. w ciągu tygodnia: 

  • We wszystkie dni tygodnia o g. 18.00,
  • W środę przed Mszą św. nowenna do MBNP,
  • W piątek po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

W poniedziałek, po Mszy św., w kościele, spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W czwartek, z okazji wspomnienia NMP z Lourdes, w Kościele będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Chorego. Msza św. w intencji osób chorych i starszych w parafii będzie odprawiona o g. 18.00. W tym roku, ze względu na epidemię, nie będzie w czasie Mszy św. namaszczenia chorych.

Z okazji zbliżającego się Wielkiego Postu Wydawnictwo św. Wojciecha przygotowało książkę: 40 dni z Bogiem. Pomocnik wielkopostny. Jest to praktyczna pomoc oraz dobry poradnik dla każdego chrześcijanina. Na każdy dzień proponowany jest Ewangelia z danego dnia, modlitwa i wielkopostna rada i zadanie. Dodatkowo są umieszczone obszerne tekst z enc. papieża Benedykta XVI „Spes salvi”. Po obróceniu na drugą stronę zapoznamy się z przewodnikiem Triduum Paschalnego dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w liturgii. Format książki: A6, koszt jednego egzemplarza: 4 zł. Pozycja jest dostępna na stoliku z prasą. 

Ze względu na sytuację epidemiczna i związane z tym trudności, Ks. Biskup zdecydował o rezygnacji z ubiegłoniedzielnej tacy, która miała być przeznaczona na katedrę świdnicką. W związku została ona przeznaczona na cele parafialne.

W następną niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość.